OFERTA
ETAP II - Sprzedane
O inwestycji
BUDYNEK A - Sprzedany
BUDYNEK B - Sprzedany
BUDYNEK C - Sprzedany
BUDYNEK D - Sprzedany
ETAP I - Sprzedane
O inwestycji
BUDYNEK A - Sprzedany
BUDYNEK B - Sprzedany
BUDYNEK C - Sprzedany
BUDYNEK D - Sprzedany
Inne inwestycje
Domy Piękna
Domy Graniczna
Domy Żeromskiego
LOKALIZACJA
SPECYFIKACJA
GALERIA
Galeria ETAP II
Galeria ETAP I
KONTAKT


NOWOCZESNE DOMY
W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

O INWESTYCJI

 

O INWESTYCJI

 

"Domy Łączna" powstały z myślą o tych, którzy poszukują nowoczesnych, eleganckich domów w atrakcyjnej cenie, jednocześnie ceniących bliskość miasta. Do wyboru są nowoczesne domy w zabudowie segmentowej z działką. Domy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przy budowie zastosowano rozwiązania, które przekładają się na niskie koszty eksploatacji. Każdy dom posiada garaż oraz użytkowe poddasze.

ETAP II - składa się z dwóch niezależnych budynków, które podzielone są na dwa segmenty mieszkalne. Budynki znajdują się na działkach o powierzchniach ~ 333m2 - 345m2.

 

ELEWACJE

 

 

 

POWIERZCHNIA

 

Nowe domy w zabudowie szeregowej  o powierzchni użytkowej 103,18 m², gdzie powierzchnia parteru to 45,96 m² + garaż 16,06 m², natomiast piętra 66,09 m² i poddasza - dostosowane do użytkowego 27,76 m². Każdy z domów usytuowany jest na indywidualnych działkach o powierzchniach od ~333 do ~345 m² w Żakowicach k/Koluszek ul.Łączna, działka nr 124/20, 120/21.

 

 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

 

PARTER: salon z miejscem na kominek oraz otwarta kuchnia - całość zaprojektowana jako jedno przestrzenne pomieszczenie nasłonecznione dużymi oknami z widokiem na ogród i wyjściem na taras, wiatrołap i łazienka oraz garaż z kotłownią dostępny z wiatrołapu.
PIĘTRO: klatka schodowa, trzy sypialnie oraz łazienka z wanną, prysznicem i sanitariatami.
PODDASZE: w części strychowej wygospodarowana została spora część użytkowa ok. 30 m2. Strych ocieplony  pianą pur otwarto komórkowa grubości 20 cm
Elastyczny układ funkcjonalny budynku pozwala na swobodną i nowoczesną aranżację wnętrza.

 

 

PRZEKRÓJ

 

 

SEGMENTY

 

BUDYNEK A - SPRZEDANY
BUDYNEK B - SPRZEDANY
BUDYNEK C - SPRZEDANY
BUDYNEK D - SPRZEDANY